SM kilpailut  16.6.2017

M-18

Sampo

Lahti

KäTa

Oskari

Hökkä

KiiRi

Antti-Jussi

Juntunen

KorsKa

Tomi

Santasalo

KorsKa

Jaakko

Sillankorva

KorsKa

Jaakko

Sillankorva

KorsKa

Antti-Jussi

Juntunen

KorsKa

Tomi

Santasalo

KorsKa

Jonathan

Sundfors

Kraft

Niko

Heikkilä

OP-P

Juhani

Salmi

OP-P

Joonas

Salmi

OP-P

Roope

Vainio

Akilles

Otto

Mielikäinen

Akilles

Robin

Aimi

TuUL

Otto

Kolehmainen

TWL

M-ELITE

Matti

Helminen

CCH

Jan

Elmgren

CCH

Joni

Loukkola

CCH

Sasu

Halme

CycloVision

Jyrki

Jaamaa

OTC

Lauri

Seppä

GIF

Tommi

Martikainen

GIF

Petter

Mattsson

GIF

Rasmus

Eriksson

GIF

Jarkko

Niemi

GIF

Antti

Palonen

IBD Cycling

Niki

Birling

IBD Cycling

Eero

Mäenpää

IBD Cycling

Juha

Kettunen

IK-32

Tuomas

Ratilainen

JäPy

Klaus

Nummela

JäPy

Kari

Holma

KoiI

Juho

Saarinen

Lahden Pyöräilijät

Anssi

Kesonen

Motion Finland Ry

Johan

Nordlund

Motion Finland Ry

Jani

Hujanen

Motion Finland Ry

Pasi

Nurmela

OTC

Juha

Kangaskokko

OTC

Iiro

Mäntyniemi

OTC

Jyrki

Puttonen

OTC

Antti

Kulmala

OP-P

Joonas

Henttala

Akilles

Aimo

Pyykkönen

Akilles

Juho

Hänninen

TWL

Jesse

Kaislavuo

TWL

Samuel

Pökälä

TWL

M-U23

Joni

Kanerva

CycloVision

Arttu

Malviniemi

GIF

Jesse

Uusiperhe

GIF

Vladyslav

Makogon

OTC

Erik

Relanto

TuUL

Aleksi

Hänninen

TWL

Jaakko

Hänninen

TWL

Sauli

Pietikäinen

TWL

Oskari

Vainionpää

TWL

N-18

Viivi

Puskala

CCH

Vilhelmiina

Suvisaari

IK-32

Emma

Lahti

KäTa

Vilma

Salmela

KorsKa

Kajsa

Salmela

KorsKa

Annina

Virtanen

OP-P

Heidi

Tenhunen

UP

N-ELITE

Laura

Vainionpää

GIF

Heini

Salovaara

HyPy

Maija

Syrjä

HyPy

Kati

Jokio

IBD Cycling

Heli

Hakala

IBD Cycling

Rosa

Törmänen

IK-32

Lotta

Lepistö

IK-32

Antonia

Gröndahl

IK-32

Heidi

Onger

IK-32

Veera

Väkevä

IK-32

Minna-Maria

Kangas

IK-32

Katri

Lehtonen

KoiI

Suvi

Kangaskokko

OTC

Pilvi

Mannerkorpi

OTC

Anna-Maria

Jäpölä

PoTa

Sari

Saarelainen

LeGo

Sofia

Kansikas

P-P

Pia

Pensaari

TVC

Anni

Ellmen

TVC

H1

Harri

Sopanen

CCH

Teppo

Polvi

Nivalan Pyörä-Rinki

H3

Jani

Peltokorpi

CCH

Janne

Seppälä

OPP

Markku

Karjalainen

OPP

Esko

Janhunen

OPP

Mika

Arte

H4

Sini

Pyy

OPP

Tandem

Pauliina Hatunen

Tiina Nieminen

Kaupin Kanuunat