5,5 km

201

Kangas

Roniel

OP-P

M8

10:00:00

11 km

202

Virta

Aada

OP-P

N10

10:00:00

203

Holopainen

Arttu

KauKa

M10

10:00:00

204

Väyrynen

Eero

OP-P

M10

10:00:00

205

Tapio

Joel

OP-P

M10

10:00:00

28 km

207

Ojala

Ellinoora

Cyclos

N12

10:30:00

212

Ravna

Eirik Aslaksen

Sirbma Il

SC

10:30:00

213

Poplevin

Nikita

Severomorsk

M12

10:30:00

214

Väyrynen

Aaro

OP-P

M12

10:30:00

215

Martinsen

Georg

BarduS

M12

10:30:00

216

Lukkari

Oiva

OP-P

M75

10:30:00

218

Heiberg

Anne Katja

Sirbma Il

N14

10:30:00

48 km

219

Burmatov

Igor

Severomorsk

M14

10:30:00

220

Nousiainen

Erno

KauKa

M14

10:30:00

221

Bushkovskii

Ivan

Severomorsk

M14

10:30:00

222

Johansen

Petter Dervola

Sirbma Il

M14

10:30:00

223

Tummala

Tuomas

KauKa

M14

10:30:00

224

Sazhinov

Ivan

Severomorsk

M14

10:30:00

48 km

225

Lavrushkin

Alexey

Petrozavodsk

M16

10:30:00

226

Seletskii

Konstantin

Severomorsk

M16

10:30:00

227

Martinsen

Toralf

BarduS

M16

10:30:00

228

Solbakk

Synnöve

Sirbma Il

N50

10:30:00

229

Lipina

Olga

Severomorsk

N40

10:30:00

230

Ojala

Kaisa

Cyclos

N40

10:30:00

231

Kuzmina

Yulia

Balashikha

N elite

10:30:00

232

Tepleniova

Ludmila

Murmansk

N elite

10:30:00

96 km

265

Bystroff

Petri

M

10:30:00

233

Remsu

Tuomas

M

10:30:00

234

Riihiniemi

Timo

OP-P

M

10:30:00

235

Sirviö

Pyry

M

10:30:00

236

Virta

Jari

OP-P

M

10:30:00

237

Vitvitsky

Vladimir

Severomorsk

M50

10:30:00

238

Lobachkov

Andrey

Murmansk

M50

10:30:00

239

Väyrynen

Markku

OP-P

M50

10:30:00

240

Ravna

Per Torleiv

Sirbma Il

M50

10:30:00

241

Samodov

Pavel

Murmansk

M50

10:30:00

242

Hongisto

Keijo

OuTa

M50

10:30:00

243

Smolkin

Mikhail

Murmansk

M50

10:30:00

244

Pesonen

Petri

Cyclos

M50

10:30:00

245

Straumanis

Igor

Murmansk

M50

10:30:00

246

Kolehmainen

Jari

PK-Team

M40

10:30:00

247

Vasin

Oleg

Balashikha

M40

10:30:00

248

Martinsen

Pål Reidar

Tromsö

M40

10:30:00

249

Joks

Stein

Sirbma Il

M40

10:30:00

250

Sorokin

Vasily

Murmansk

M40

10:30:00

266

Heikkilä

Niko

OP-P

M18

10:30:00

252

Chistiukhin

Dmitrii

Severomorsk

M40

10:30:00

253

Sosna

Egor

Severomorsk

M18

10:30:00

254

Salmi

Joonas

OP-P

M18

10:30:00

255

Chistiukhin

Anton

Severomorsk

M18

10:30:00

256

Joks

Henrik Arnzen

Sirbma Il

M18

10:30:00

257

Poplevin

Artem

Severomorsk

M18

10:30:00

258

Salmi

Juhani

OP-P

M18

10:30:00

259

Kulmala

Antti

OP-P

M elite

10:30:00

260

Vasin

Iurii

Balashikha

M elite

10:30:00

261

Pettersen

Ole Georg

Sirbma Il

M elite

10:30:00

262

Anttila

Joonatan

OP-P

M elite

10:30:00

264

Pesonen

Ville

Cyclos

M elite

10:30:00